Loading...

U vrtiću organizira rad, brine o materijalnim uvjetima, sigurnosti i općenito o svemu što treba malima i velikima:

  • ravnateljica Marina Čalušić, odgojitelj

O odgojno-obrazovnom radu, provođenju programa rada s djecom, pedagoškom i cjelovitom rastu i razvoju te zdravlju brinu, prate ga i iniciraju članovi stručnog tima:

  • pedagog Ana Marija Pavlić, prof.
  • soc. pedagog Tanja Cvijanović, prof.
  • zdravstvena voditeljica Dražena Demeter, viša med. sestra
  • logoped Maja Celinić

Za sretno, sigurno i kreativno djetinjstvo Vaših i naših mališana, brinu:


Objekt SUNCOKRET

LEPTIRIĆI: Grozdana Marković, Petra Lacković - odgojitelji
KONJIĆI: Sanja Franjčić, Višnja Fusek - odgojitelji
PAČIĆI: Nikolina Pleša, Lujka Špehar - odgojitelji
DABRIĆI: Marina Zajčić - odg. savjetnik, Nikolina Barić - odgojitelj
LADYBUGS: Vanja Begović, Ksenija Koščak - odgojitelji
BUMBLEBEES: Darija Vrtarić Jakoplić - odgojitelj mentor, Martina Rašić - odgojitelji


Objekt LIVADA

SREĆICE: Miljana Rošin Jelaković - odgojitelj, Mira Obraz – med. sestra
KRIJESNICE: Anita Bakarić Jakopčević, Ivana Piličić - odgojitelji
ŽABICE: Arleta Čičić, Marina Marković – odgojitelji,
KIKIĆI: Jasminka Čauš, Ana Klak - odgojitelji
SOVICE: Ankica Vukelić, Vesna Šeremet – odgojitelji,
LOPTICE: Ranka Đunđenac,Lidija Manoić - zamjena, Ivana Čvorišćec - odgojitelji
LAVIĆI: Milka Šibenik Radan, Valentina Budak - odgojitelji
VRAPČIĆI: Ružica Leš, Vesna Jambrešić – odgojitelji

Objekt TRATINČICA

BUBAMARE: Nevenka Padro, Tanja Karašić - odgojitelji
JEŽIĆI: Valentina Butorac, Branka Cesar – odgojitelji


Objekt SUNCE

MEDVJEDIĆI: Bosiljka Rajski Horvat – med. sestra, Blaženka Ivančan – odgojitelj
KAPLJICE: Martina Novosel, Anita Čauš Šnajder - zamjena, Martina Zolak – odgojitelji
ZVJEZDICE: Ivanka Majnarić, Pina Ivančan – odgojitelji


Objekt POLJANA

VJEVERICE: Ljiljana Kresojević - odgojitelj savjetnik, Danira Cuvaj – odgojitelj


Voditelj programa PREDŠKOLE:

  • Dalida Miljan, odgojitelj

Kraći program u vrtiću - CAP:

  • Marina Zajčić
  • Vesna Šeremet
  • Ivana Piličić

Kraći program u vrtiću - FOLKLOR:

  • Sanja Franjčić

Za protok informacija između zaposlenika i ravnatelja, brine:

  • Štefica Vanjek, voditelj objekta Livada

O zakonima, propisima, kadrovima, vrtičkoj dokumentaciji, brine:

  • Nino Hanžek, tajnik

O financijskim sredstvima, uplatama roditelja i računima, brine:

  • Valentina Vidović

Za zdravu i finu prehranu brinu:

  • Slobodanka Glavač, glavna kuharica
  • Liljana Vidoš, kuharica
  • Ružica Galić, pomoćna kuharica
  • Ana Piljek, pomoćna kuharica
  • Marija Pleša, pomoćna kuharica - objekt Vjeverice
  • Martina Bekić, pomoćna kuharica - objekt Suncokret
  • Vesna Madaras, pomoćna kuharica - objekt Sunce
  • Vesna Štruklec, pomoćna kuharica - objekt Tratinčica

O nabavi svega što nam treba u prehrani, čistoći te dovozu hrane u objekte, brine:

  • Sanja Kuternik, ekonom

Za održavanje objekata, okoliša i popravaka stvari, brine jedan ali vrijedan:

  • Žarko Jurak, domar

O čistoj posteljini, radnoj odjeći i čistoći lutkine garderobe, brine:

  • Mara Tokić, pralja

O čistoći objekata brinu naše tete čistilice:

  • Objekt Suncokret: Ana Belić, Nina-Marijana Mračić, Valbona Tomaj, Mirjana Kelšin
  • Objekt Livada: Marija Sedak, Đurđica Ratković, Biljana Gubo, Slavica Srebačić
  • Objekt Tratinčica: Snježana Miškec
  • Objekt Sunce: Ljubica Josipović
  • objekt Poljana: Marija Pleša